KURUMSAL

 

 

Tasarımda sadelik, işlevsellik, çok yönlülük ve zeka… Bunlar FUTON felsefesinin ardındaki nedeni açıklayan temel değerlerdir. Yaşama alanlarının küçüldüğü bir dünyada, ürettiğimiz çözümlerle yaşam alanlarınızı genişletiyoruz. Hem kanepe hem de yatak olan FUTON, oturma odanız, misafir odanız, tatil eviniz, hatta ofisleriniz ve otelleriniz için size yaşayabileceğiniz ve hayal kurulabileceğiniz bir alan sağlamak amacıyla tasarlanmıştır.

FUTON, 2006 yılında yüzyıllardır hem üretimin hem de ticaretin kalbi olan orta Anadolu kenti Kayseri'de kurulmuştur. İşletmenin yurtdışına açılmasının ardından, şirketin yönetim merkezi ve üretim tesisi, Türkiye'nin en büyük limanlarından birine ev sahipliği yapan İzmir’e taşındı. Mobilya tasarım ve üretimine olan benzersiz yaklaşımıyla FUTON, İzmir'in Torbalı ilçesinde İzmir Pancar Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet göstermektedir.

Bugün, deneyimli yönetim ve üretim kadrosu ile FUTON kuruluş felsefesine hala bağlıdır ve alandan tasarruf sağlamak amacıyla daha verimli çözümler bulmak tutkusu sayesinde küçük alanlarda büyük odalar yaratmaya devam edecektir.